Ahoj,Trochu narychlo jsem se rozhodl v listopadu odletět někam do tepla... Vzhledem k tomu, že to bude jen týden mi z toho tak nějak vypadly UAE.Plánuju to tak 50/50 pláž a výlety. Co se těch pláží týče, ty veřejný jsou OK ? Nebo mám podle toho vybírat hotel ? Např. 3 dny Hilton Dubai Creek a využívat pláž u Hilton Jumeirah ? Jinak bych se samozřejmě spokojil s podstatně levnějším ubytováním, nakolik nejsem moc náročnej - stačí mi vlastní koupelna, balkon a aby to bylo čistý.Dále jsem se  chtěl zeptat jaká část Dubaie by byla vhodná s ohledem na to, že preferuji spíš klid + rozumně dostupné pláže ? Pokud to jde dohromady ? Veřejná doprava / metro je použitelná nebo je pohodlnější půjčit auto ?Na výlety budeme mít tak 4 dny, přemýšlel jsem o:Návštěvě Mall of the Emirates + lyžování.Miracle Garden + večer fontána event. Burj Khalifa.Půjčit auto a vyrazit na výlet do Abu Dhabi a podívat se do mešity Zayed + nějaký zajímavosti okolo.Pouštní safari.Je to takhle OK, nebo jsou k vidění zajímavější věci ? Je to dost na rychlo, tak jsem bohužel nestihl důkladně naplánovat...Předem díky za rady a tipy. .

Dubai na jeden týden

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

Když místní chytne pěknou letenku od Wizz, může si zaletět do Jeseníků a ještě mu zbyde na skipas a půjčovné. Možná i hotdog :-)  Fakt je, že tohle celé "neotoči" před odpolední šichtou 😁

1